top

II. Ogólnopolski za nami!

W dniach 22-24. lipca br. mieliśmy przyjemność gościć kilkanaście Passatów B3 i B4 oraz kilka innych VAGów na naszym drugim zlocie Fanklubu Passat35i.pl. Intensywnie spędziliśmy trzy dni i aż żal, że tak szybko się skończyło!

W toku głosowań, jakie rozpoczęły się już w momencie wjazdu do ośrodka, do wieczora soboty zlotowej – cały ogół Zlotowiczów wybrał trzy najlepsze auta II. HammerRIDE Event 2016 w konkursie TOP3.

W skład nagród wchodziły statuetki, dyplomy, oryginalne apteczki i kamizelki odblaskowe VW oraz kosmetyki samochodowe firmy > Shiny Garage < 

Pierwsze miejsce zdobył Passat B4 Miszy, który przyjechał do nas aż z Legionowa k/Warszawy:

misza

Drugie miejsce zajął Passat B4 Halfdana, który przebył ponad 400km z Torunia:

halfdan

Trzecie miejsce dla kolejnego Varianta B4 na airridzie, kolegi RobCz :

robcz

Nagrodę specjalną od administracji Fanklubu jednogłośnie zdobył kolega Dawid z Brodnicy, który mimo swej niepełnosprawności przebył kilkaset kilometrów wraz z rodziną na nasz zlot. Cieszymy się Dawid, że mogliśmy sprawić Ci radość, stary Przyjacielu!

dawid

Zlot był połączony z sobotnim ,,rajdem” Passatami po okolicach, w którego trakcie złożyliśmy hołd w miejscu tragicznej śmierci kierowcy rajdowego Mariana Bublewicza w m. Orłowiec, gdzie ponad 20 lat temu zginął podczas odcinka sudeckiego w swej Sierrze Cosworth.

Na miejscu śmierci p. Mariana zostawiliśmy skromne akcenty klubowe: kierownicę z B4, flagę oraz smycz.

Następnie udaliśmy się kilkanaście kilometrów dalej do Jaskini Radochowskiej, gdzie już kilka miesięcy wcześniej ,,zaklepaliśmy” możliwość  jej zwiedzania, co nie było takie łatwe, bo termin gonił termin – tak jest oblegana.

Zwiedzanie jaskini odbywało się z przewodnikiem i z profesjonalnym sprzętem taterniczym, połączone było z fajną grą terenową, w której drużyny musiały szukać według mapy – ukrytych kopert. Śmiechu było co nie miara, a mamy nadzieję, że i Wam się podobało 😉

Po powrocie do ośrodka ,,Azyl Między Wzgórzami” w Młotach dokończyliśmy głosowań i ok. 21.00 przy ognisku oraz przy toastach szampanowych ogłosiliśmy wyniki konkursów. Dalej to już wiadomo: wino, kobiety i śpiew do rana 😉

Mamy nadzieję, że bawiliście się fajnie, liczymy na Was już w przyszłym roku – w centralnej Polsce.

Szczegóły i galerie zdjęć dotyczące II. Zlotu oraz dyskusji na temat III. w wątkach:

http://passat35i.pl/forum/forumdisplay.php?fid=32

http://passat35i.pl/forum/forumdisplay.php?fid=29

 

 

Dodaj komentarz