Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak kierunków centralnego.
#1
Od niedawna gdy zamykam auto pilotem, nie migają kierunki z prawej strony. Miga tylko lewa strona. Przy otwieraniu jest to samo. Wiecie co to może być?
Odpowiedz
#2
Dalej nie macie na to pomysłu? Wygląda na to, że tylko ja mam taki problem. Bez precedensu?
Odpowiedz
#3
Hej, skoro migają Ci kierunki to znaczy, że masz dokładany zamek? Skoro tak sprawdziłbym diode półprzewodnikową na wyjściu z centralki oraz bezpiecznik na tym samym wyjściu.
[Obrazek: 18oa6nZ4LjzZ9momZL2Kjo0Pmj5sNJz_c=w1597-h807-iv1]
Odpowiedz
#4
A gdzie to się znajduje?
Odpowiedz
#5
Skoro jest to dokładane więc musisz poszukać centralki, czarnej puszki z kablami, która zazwyczaj dokładana jest w okolicy skrzynki bezpieczników, bądź w bagażniku w okolicach pompki centralnego zamka. Ja np. zawsze centralkę podwieszam w lewym schowki w bagażniku.
[Obrazek: 18oa6nZ4LjzZ9momZL2Kjo0Pmj5sNJz_c=w1597-h807-iv1]
Odpowiedz
#6
Jeśli już ją znajdę, co dalej mam zrobić? Jak sprawdzić dlaczego nie działają kierunki po jednej stronie? Czego będę potrzebował? Miernika, czy jakichś specjalnych urządzeń?
Odpowiedz
#7
Miernik, próbówka, żarówka - potrzebujesz coś co pokaże czy na wyjściu z centralki jest prąd na kierunkowskazy.
[Obrazek: 18oa6nZ4LjzZ9momZL2Kjo0Pmj5sNJz_c=w1597-h807-iv1]
Odpowiedz
#8
Sprawa wygląda tak. Zauważyłem, że centralny nie zamyka mi tylnych lewych drzwi. Okazało się.że klamka jest uszkodzona. Ale co ciekawe zaczęły wtedy migać wszystkie kierunki. Dzisiaj dostałem zamówioną klamkę (zamiennik). Zamontowałem i od tego momentu drzwi się zamykają, ale znowu nie migają prawe kierunki przy zamykaniu i otwieraniu. O co tu chodzi?
Odpowiedz
#9
Problem rozwiązany. Samo się naprawiło. To znaczy myślę, że po wymianie klamki zamek zaczął działać prawidłowo i wszystko wróciło do normy.
Odpowiedz
#10
Znów to samo, ale już wiem dlaczego. Siadła mi klamka. Ta którą wymieniłem. Dlatego rada dla tych, którzy mają zepsute klamki. Nie kupujcie zamienników (tak jak ja). Lepiej kupić używkę w dobrym stanie ale tylko oryginał VW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości