Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór rejestratora.
Nadszedł dzień, w którym podjąłem decyzję o zakupie i założeniu rejestratora trasy.
Oczekuję Waszych propozycji z uwagi na to, że może już macie jakieś doświadczenia w użytkowaniu takowego i możecie coś konkretnego i godnego uwagi polecić.
Na zakup poświęcę około 300zł.

Nie mam dostępu do mapki klubowej.
Nie wniosę danych nowych chętnych.
Odpowiedz
Mam niejakie doświadczenie bo używam kamerki od ponad roku.
Używam czegoś w "takiego", swego czasu płaciłem za nią prawie dwa razy tyle.
Swoje zadanie spełnia bardzo dobrze, nie mam powodów do narzekań. Za taka kwotę mam dobrą jakość i w razie "niemca" zabezpiecznie.

Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.
B3 1990 2E
Odpowiedz
Prawdę mówiąc, oczekuję tu również linków do konkretnych modeli, filmików w ich wykonaniu, etc...
Zastanawiam się nad takim modelem >>KLIK<<

Odpowiedz
Filmik mogę wkleić dowolny, musiałbym zejść do auta. Jeżeli chcesz kręcić "życiowe" filmy to musisz przeznaczyć więcej niż 300 zł, jeżeli jednak wystarczy zabezpieczenie w razie "w" to takie modele w zupełności wystarczą-widać co się dzieje i tablice rejestracyjne.

B3 1990 2E
Odpowiedz
Nie ganiaj Waść do auta, wystarczy mi słowna informacja. Rejestrator ma mi służyć właśnie dla takich potrzeb, nie muszę mieć w nim wanny z masażem Smile

Odpowiedz
Podobno sa jakis aplikacje na smartfona. Ale jakosc nagran pewnie daje duzo do zyczenia. Moze kwestia przetestowania?
Odpowiedz
Nie chcę takiego rozwiązania. Maszyna od jednej rzeczy zalatwi sprawę.tancze2

Odpowiedz
Proponuję Prestigio Roadrunner 530A5. Sam takiego używam i jestem zadowolony bo jakość w dzień jest jak dla mnie super, w nocy bdb.
Odpowiedz
Shadow GT550WS
Trochę droższy zestaw (i trzeba go ściągać z 'zagramanicy'), ale będę go polecał zawsze i wszędzie.

[Obrazek: giphy.webp]
Odpowiedz
Jednak z ograniczeń finansowych, zanabyłem TEN REJESTRATOR
Nie dorównuje jakości rejestracji w nocy, w porównaniu z propozycją Ertka, ale dla mnie jest wystarczający.
Dziękuję za Wasze sugestie i propozycje.

Odpowiedz
Jak już zainstalujesz to wklej jakiś filmik jak to nagrywa.

B3 1990 2E
Odpowiedz
Łoki...ok

Odpowiedz
Peiying, oby dobrze służył, marka dość ryzykowna.

U mnie już śmiga GT680W. Musiałem postawić na jakość filmów w nocy. Często jeżdżę w godzinach nocnych no i za dużo miałem zdarzeń nocnych.

[Obrazek: giphy.webp]
Odpowiedz
Używam rejestratora nagranego na mój fon z androidem - AutoKam z google play. polecam, jest za darmo Wink
Wiem że nie chcesz takiego rozwiązania. Ale to przetestowałem i jestem zadowolony. Może ktoś inny skorzysta z tego tytułu.

[Obrazek: pasek%20ex_zpso3ynt72o.png]
Odpowiedz
(1.01.2015, 19:19:57)domrzal napisał(a):  Używam rejestratora nagranego na mój fon z androidem - AutoKam z google play. polecam, jest za darmo Wink
Wiem że nie chcesz takiego rozwiązania. Ale to przetestowałem i jestem zadowolony. Może ktoś inny skorzysta z tego tytułu.
Konfigurowałeś jakoś tę apke, czy pozostawiłeś ustawienia fabryczne?
Odpowiedz
Konfigurowałem jakość nagrań i długość cyklu, może coś jeszcze, teraz ie pamiętam. Na moje potrzeby wystarczy. Ważne że widać blachy, a i ładne widoki się dobrze nagrywają. Jeśli ktoś musi mieć do tego dodatkowe urządzenie to ok, ja nie muszę. (jakość w nocy jest nie do przyjęcia)

[Obrazek: pasek%20ex_zpso3ynt72o.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości