Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polecam
Niedawno odkryłam w nowościach w Empiku "Marsjanina" Andy'ego Weira. Postanowiłam książkę zakupić Camelowi pod choinkę, jako że lubi kosmiczne klimaty. I "d**a jasna" paluszkiem, bo zamiast zapakować książkę legalnie na prezent zaczęłam ją czytać Tongue. Świetna, choć dla mnie trochę za dużo naukowego żargonu, ale to chyba dobrze Smile. W efekcie Camel dostał grę planszową "Atak Zombie" Wink, a do grzechu z książką przyznałam się w wigilię...
Odpowiedz
Ja niedawno w Empiku zakupiłem:
,,Spowiedź Heretyka" Adama Darskiego i ,,Piłsudski. Marzyciel i Strateg" Bohdana Urbankowskiego. Pierwszą wciągnąłem moment, drugą kończę.
[Obrazek: zdjcie1890.jpg]
Czytam też równocześnie ,,Krwawiącą granicę. Kulisy wywiadu II RP" Mariana Zacharskiego:
[Obrazek: 2c7e2a6265c934ea165a68c43a5a79a6.jpg]

BYŁEM:
KP: Walewice 2010, Turawa 2011Sztutowo 2012Kietlice 2013Żerków 2014 
Fanklub: Wiatrołom 2015Młoty 2016Jankowo Dolne 2017Rozewie 2018, Łagów 2019
Odpowiedz
Coś, co znam od co najmniej 10 lat: Noah Gordon i jego trylogia: "Medicus", "Szaman" i "Spadkobierczyni medicusa". Proszę nie zrażać się nędzną ekranizacją, książki są wspaniałe: historia medycyny z piękną i rzeczywistą fabułą. Takie książki czyta się po wielokroć.
Odpowiedz
Jestem w trakcie czytania "Blackout" Marca Elsberga (wrażenia - niezłe - podkreślam "niezłe") - może będzie czytadło na 4-. Zobaczymy, jak dotrę do końca Wink

Nie za bardzo wiem, pod co podpiąć grafikę, więc z racji podstawy papierowej daję tu. Na pewno Pan Moderator mnie naprostuje Wink - od zamierzchłych czasów studiów, fascynuje mnie twórczość Borisa Vallejo http://vallejo.ural.net
(u źródeł jest zapewne młodzieńcze uwielbienie dla komiksu "Thorgal") Smile. Może komuś z Was Boris przypadnie do gustu. A jak nie, to chociaż przypomnijcie sobie Rosińskiego i Hamme Smile i inne zapomniane komiksy...
Odpowiedz
Thorgal, Szninkiel, Kajko i Kokosz...komiksy mojej mlodości Wink

BYŁEM:
Odpowiedz
(25.01.2015, 1:08:06)SuVW_2006 napisał(a):  Thorgal, Szninkiel, Kajko i Kokosz...komiksy mojej mlodości Wink
...and Tytus de Zoo Wink
Odpowiedz
Mnie za młodych lat podobało się "Skąd się bierze woda sodowa". Zakręcony komiks. A może to ja jakiś odmienny jestem...
Co do powyższych komiksów, tą niewątpliwe są to ikony.
Z grafik polecam również takiego artystę jak Luis Royo.
Odpowiedz
Paweł i Corvin, dokładnie!
Ja jeszcze prócz zbierania puszek po piwie, pudełek po zagranicznych fajkach-nałogowo zbierałem gazetę ,,Motor" a z niej wycinałem z przedostatniej strony - pół kartki z kolejnym autem(historia, dane, wyposażenie) do kolekcji. Miałem spory ,,podręcznik" aut zszytych przez moją Mamę dratwą. Wymienialiśmy się z chłopakami na podwórku. Echh...człowiek staje się sentymentalny
Tak, czy inaczej - sory za OT

BYŁEM:
Odpowiedz
A pamięta ktoś zbierane mini-komiksy z gumy Donald, albo z Turbo rozpiskę autek? Poza tym Tomek pisze o puszkach po piwie - ja z kolei odziedziczyłam kolekcję około 100 kufli i kilkadziesiąt podkładek pod piwko z pubów.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości